11/28/2022

Почетак догађаја

Деца из развојне и припремне-предшколске групе посетили су ССШ Радовој Увалић

Тренутно је у вртићу у току реализација пројекта под називом „НЕК СЕ ЧУЈЕ НЕК СЕ ЗНА ЗА ПЕТИЦУ КУВАМ ЈА“. У нашем окружењу потражили смо „експерте“ који нам нешто више могу рећи, показати и научити нас о овој теми. Посетили смо ССШ“Радивој Увалић“ у којој се школују будући кувари и посластичари. Са њима смо мало „кували“, „правили колаче“, дружили се и лепо провели. А наши драги родитељ, који су нам се придружили у овој авантури су имали прилику да дегустирају наше посластице које смо припремили овом приликом. Иза нас је једно лепо искуство у дружењу и стицању нових знања изван вртића. Хвала љубазној професорици Драгани и њеним вредним ученицима што су били изузетно пажњиви и драги према нама и што су нас научили новим вештинама. Радујемо се новом сусрету са нашим другарима, које је у плану да се деси ускоро, али овај пут у нашем вртићу, где настављамо наше дружење и заједничко учење.