НЕЋУ ДА БРИГАМ, ХОЋУ ДА СЕ ИГРАМ

6У склопу Дечје недеље која се ове године одржава од 3. до 9. октобра под слоганом НЕЋУ ДА БРИГАМ, ХОЋУ ДА СЕ ИГРАМ, у нашој школи било је весело.На почетку недеље Антонић Габријел, Гажа Габриел, Срђан Томичић и Мануела Лакатош уз воћство учитељице Светлане Ђоковић, примљени су у Дечји Савез. Добили су лепе поклоне, а том приликом они као и остали ученици школе почашћени су слаткишима уз веселе звуке дечјих песама. Да би што боље разумели шта су то дечја права и обавезе побринула се дефектолог Јелена Јовановић која је путем презентације на видео биму упознала децу на чега све имају право али исто тако скренула им пажњу на обавезе које они морају да испуне.