5Ученици наше школе, 18. маја, отворили су завршну манифестацију поводом „Недеље здравља, уста и зуба“. На платоу у центру града представом „Воћкице“ упознали су децу из предшколске установе „Младост“ и вртића „Различак“, зашто треба да једу воће. Пошто је јабука проглашена за „краљицу здравља“ сву децу су обрадовали волонрери из Црвеног крста поделивши им на крају ово здраво и лепо воће. Ову манифестацију украсила је и ликовна изложба где су деца кроз ликовне радове приказала како треба да чувамо здравље уста и зуба.