Последњи дан пред ускршњи распуст у школи „Херој Пинки“ обележен је весело уз дружење ученика, родитеља и наставника. Наши малишани прво су нас обрадовали активностима које су учили на психомоторним и превентивно - корективним вежбама. После овог веселог увода прионули смо на рад. Док су неки украшавали школско двориште садећи цвеће, други су своју креативност испољили правећи разне ускршње украсе и фарбајући јаја различитим техникама. Овај дан смо искористили и да у оквиру сензорног и моторичког кутка у школском дворишту израдимо нове елементе које ће ученици користити да развијају и јачају различите способности и вештине.