Владимир Бабић и Милена Ђилас, ученици шестог разреда, учествовали су на конкурсу које је организовао Институт за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут“ заједно са мрежом Института/Завода, на тему ЗДРАВЉЕ НА УСТА УЛАЗИ. Које воће се једе од понедељка до недеље прочитајте у њиховој заједничкој песмици под називом „Здрави дани“

ЗДРАВИ ДАНИ

мени дође мој друг Миша.
И док се време мути
Нама прија лимун жути.

Суботом ми дођу комшинице моје,
па свака смаже јабуку
различите боје.

Недеља ми најдража,
дружимо се сви,
зачинимо је воћном салатом,
пробај тако и ти!

Са нестрпљењем очекујемо резултате конкурса!