Да је подељена срећа два пута већа уверили су се и ученици наше школе, који су Дечију недељу, која је трајала од 5. до 11. октобра, посветили својим другарима. У данашње време када се скоро не препознајемо од маски које нам прекривају лице, од дистанце коју морамо да одржавамо, наши малишани су показали кроз различите видове дружења и комуникација, да је дружење и прави пријатељ нешто што нема цену. Смех, срећа и задовоство осетило се у сваком тренутку заједничког дружење што је и доказ да слоган овогодишње Дечије недеље није нешто што је трајало само тих седам дана него нешто што ће трајати до год постоје прави пријатељи.